Üye Girişi

Kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz.


  • Kullanıcı Adı:


  • Şifre:

Sarnıç Tenis Kulübü - Duyurular

mail Kort İçi ve Dışı Uyulması Gereken Kurallar :

 

- Kortların ışıklandırma saat ücreti toplam 100 TL. olup, bu ücret oynayan üyelerimiz arasında pay edilmektedir.

 

- İptal edilen rezervasyonlarda; iptal edilen kişi/kişiler tarafından aynı korta ve aynı saate yeniden rezervasyon yapılamamaktadır.

 

- Rezervasyon iptali rezervasyon saatinden en az 1 saat evvel yapılabilir. Ani gelişen mazeret ve herhangi bir nedenle silinemeyen rezervasyonlar için kulüp görevlisinden destek alabilirsiniz. Rezervasyonlu kortlarına gelemeyen bir oyuncu dahi olsa kort yedek bekleyen oyunculara tahsis edilir. Yedek yoksa içerideki  oyuncular devam edebilir. Rezervasyonlu oyuncu partneri gelmediyse ancak uygun bir oyuncuyla yedek  yazılabilir. Yedek yazılabilinmesi icin her iki oyuncunun kulüpte bulunması şarttır. Rezervasyonlu kortuna gelemeyen oyuncular kortunu iptal etmezse veya görevliye gelemeyeceğini bildirmezse ilkinde uyarı ikincisinde 15 gün sonrasında ise 30 gün rezervasyon yapamaz.

 

-Rezervasyon sisteminde boş görünen kortlara görevlinin bilgisi ve yönlendirmesi olmadan girilemez.

 

- Oynamayacak üye adını kullanarak kasıtlı yapılan rezervasyonlarda, rezervasyonu yapan ilkinde 15 gün rezervasyon yapamaz, tekrarında ise yönetim kurulunun alacağı karara göre işlem yapılacaktır.

 

- Rezervasyonlu kortlara giriş  saat başıdır. Oynanan puanın bitmesi beklenmelidir.

 

- Rezervasyonlu kortlara yeni oyuncular girdiğinde süresi dolan oyuncular 3 dk. İçinde kortu boşaltmalıdır.

 

- Rezervasyonlu korta ancak 2 oyuncu birden girmelidir, partneri gelmeyen oyuncu tek başına korta giremez.

 

- Rezervasyon saati üzerinden 15 dk. geçtiğinde partneri gelmediği veya 2 oyuncununda gelmediği durumda, kort önce yedek bekleyen oyunculara tahsis edilir, yedek bekleyen yok ise kort içindeki oyuncular devam edebilir.

 

- Maç sırasında tişört değiştirme hariç kıyafetlerinizi soyunma odalarında değiştiriniz. Hiçbir halde üstsüz kort içinde ve dışında bulunmayınız.

 

- Spor tesisleri kapalı ve açık alanları içinde dışarıdan getirilen yiyecek ve içeceklerin tüketilmemesi ve duyurulan kurallara uyulması önemle rica olunur.

 

- Rezervasyonsuz kortlar yedek bekleyen oyunculara 1.2.3.4 sırasına göre 1.korttan başlayarak tahsis edilir.

 (Ancak  kortlarıda oynayan varsa tahsis önceliğine bakılmaz, boş korta yönlendirilir)

 

- Bayramı ve resmi tatil günlerinde kulüp idari büro kapalı olup kortlarda ışıklandırma yapılmayacaktır. Üyelerimiz gün ışığında kortları rezervasyon prosedürüne uygun olarak kullanabilecektir.

 

- Üyelik dönemi biten ve aidat ödemesinde bulunmayan / bilgi vermeyen üyelerimiz rezervasyon yapamayacaklar, misafir oyuncu statüsünden istifade edebileceklerdir.

 

- Süresi dolan korttan çıkan oyuncu en erken 1 saat sonrasına yedek yazılabilir.

 

- Tek oyuncu yedek yazılamaz. (2 veya 4 kisi)

 

- Gün içinde ileri saatlerde rezervasyonu olanlar ile 2 saat ve daha fazla oynayan oyuncular yedek yazılamaz; Ancak kort boş ise öncelik  sırasına göre korta girebilir.(Öncelik sırası ilk yazılanındır.)

 

- Yedek yazılacak oyuncuların kulüpte bulunmaları şarttır.

 

- Partneri gelmeyen üye başka bir üye ile görevliye haber vermeden korta giremez, aksi halde korta girenlere; rezervasyonuna gelmeyen oyuncuya verilen ceza tatbik edilir.

 

- Kortlarda top sepeti ile çalışma yapılamaz. (Kulüp hocaları hariç)

 

- Diğer kortlarda oynayanları rahatsız edecek sözlü veya fiziksel davranışlarda bulunulamaz.

 

- Evcil hayvanlar serbest bırakılamaz, kapalı yerelere ve kort içine sokulamaz. 

 Sarnıç Tenis Kulübü